Ziraat Bankası Mobil Kredi Kartı Kısıtlama Kaldırma

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kısıtlama Kaldırma

Ziraat bankası, kredi kartı işlem kısıtlamalarının kaldırılması Ziraat mobil bankacılık uygulamamıza giriş yapıyoruz. Sağ alt köşede bulunan menü tuşuna dokunuyoruz. Kartlarım seçeneğine tıklıyoruz. Kredi kartlarımızı seçiyoruz, işlem yapmak istediğimiz kredi kartını seçiyoruz.

Ziraat Bankası Mobil Kredi Kartı Kısıtlama KaldırmaSağ üst köşede bulunan 3 noktaya tıklıyoruz. Buradan en altta yer alan kart ayarlarına dokunuyoruz. Üçüncü sıradaki işlem kısıtlı menüsüne dokunuyoruz. Buradaki ayarlarınız kapalı. Şimdi bu ayarlarınız açık hale getireceğiz. Telefonla provizyon, yurt içi ve yurt dışı işlemlerine açık hale getirdik. E ticaret yani internet alışverişlerine açık hale getiriyoruz.

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki internet alışverişlerine açık hale geldi. Mail order dediğimiz posta ile provizyon işlemleri açık hale getirdikten sonra nakit avans ve taksitli nakit avans işlemlerinde, tercihe bağlı açık hale getiriyoruz. İşlemlerimizi kontrol ettikten sonra onayla butonuna tıklıyoruz ve işlemlerimiz tamamlandı.

Artık kredi kartınızla hem yurt içinden hem de yurt dışından dilediğimiz şekilde alışveriş yapabiliriz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Beğendiyseniz beğen butonuna basmayı ve kanalıma abone olarak bize destek olmayı unutmayın. bir başka yazıda görüşmek üzere hoş çakalın, mutlu kalın.

 

Yorum Yaz

62 − 52 =