Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Merhaba değerli arkadaşlar öncelikle hoş geldiniz diyorum. Bu yazımda sizlere sicili bozuk olan vatandaşlar ister bireysel olsun ister esnaf olsun, bankalardan kredi çekebilir mi? Bunun sorusunun 7 yıllık tecrübeme dayanarak sizlere doğru bir şekilde anlatacağım. Çekemiyorsan ise nasıl kredi veya nakit para ihtiyacını bulabilir? Bunlara değinmek istiyorum. Şimdi arkadaşlarım bankaya gittiğiniz zaman sicili bozuksa yani sicili bozuk dediğimde bunu anlamanızı istiyorum, kredi notunuz işte 2 yüzlü, 3 yüzlü 0 da ise kesinlikle bankalardan bireysel veya esnaf kredisini çekemezsiniz. Ha çekerseniz nasıl çekebilirsiniz? Bunun içinde 2 tane yol var. Bunlardan neler olduğundan bahsediyorum sizlere.

Birincisi esnaflar için söylüyorum, kredi garanti fonu var arkadaşlar kgf diye. E bu kefaletin sağlanması durumunda esnaflar halk bankasından kredi kullanabilmektedirler ama bunun içinde işte devletimizin özellikle corona virüsü ve ekonomik krizlerde bu desteği sağlaması gerekiyor. Bunun haricinde hesaplarımız bu krediden yararlanamaz. Peki bireyseller sicilleri bozuk olması durumunda nasıl kredi çekebilir veya çekebilir mi? Çekilmezse nasıl para bulur? Bunlardan bahsedelim, biraz çıktı bireyseller bankaya gittiği zaman tüketici diğer adıyla ihtiyaç kredisi kendileri çekemez. Arkadaşlar eğer sicili bozuksa diyorlarsa işte birçok yerde duyuyorsun. Sicili bozuk olanlara kredi kredi kredi veren bankalar özellikle girerseniz arkadaşlar bunu çekemezsiniz. Şu şekilde sadece çekilmektedir, arkadaşları bakın danışmanlık firmaları diye firmalar var bu firmalar.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren BankalarAnlaşma yapmış oldukları bankalardan özellikle şu şekilde yapıyorlar, bunları işte ptt’den maaş alanlara mesela reklamlar da bunu görebilirsiniz işte ve ptt ile anlaşmalı bankalardan emekli maaşı alanlara diye sizlere kredi sicili bozuk olsa dahi kredi sağladıklarını söylüyorlar. Evet bunu nasıl yapıyorlar? Bankada görevli çalışan herhangi bir üst merci işte bir kefalet sağlayarak size. Kredi çıkarıyorlar. Bunda da ise en son benim şahit oldum işte. 57000 liralık krediden 7000 lira sizden bir komisyon alıyorlar arkadaşlar komisyon dedik deyince size şu konuda uyarmak istiyorum, kesinlikle ama kesinlikle bunu her zaman söylüyorum.

Ön ödeme sakın ama sakın yapmayın arkadaşlar. Eğer emekli değilseniz emekli maaşı almıyorsanız kesinlikle bireysel herhangi bir yerde çalışıp sicilinin bozuk ise bankalardan danışmanlık firmaları dahil sizlere. Kredi çıkaramaz sadece ama sadece emekli maaşı alanlara teminat gösterme de yardımcı olarak kredi çıkartma imkanı sağlanıyor. Bunu ben biliyorum. Onun haricinde herhangi bir yerde çalışıyor veya çalışmıyorsanız sicilinin bozuk ise bankalardan kredi alamazsınız arkadaşlar için ben size doğrusunu sürüm esnaflar için ve bireyseller için doğrusunu sürüyor. Peki sicilinin bozuk hala danışmanlık firmaları diyor ki size işte kredi kredi kredi kartını kredi çıkabiliyor. Bu nasıl? Yapıyorlar arkadaşlar buna değinmek istiyorum.

Şimdi hazır konuya gelmişken bunları 2 yöntemle yapıyorlar. Arkadaşlar birincisi anlaşma sağlamış oldukları beyaz eşya mağazalarından sizlere belli miktarda alışveriş yapıyor. Bunlar genellikle teknoloji ürünleri ve fiyatları yüksek olanlar. Mesela 2 tane televizyon bunu benim Eskişehir’de bir arkadaşım yapıyor. Bunu telefon numarasını da paylaştım. Şahit oldum. Hatta bir arkadaşımı gönderdim arkadaşımın da uyguladığı. Yöntem birebir aynısı adınıza bir tane veya 2 tane kefil ve sağlarsanız 2 tane çıkabilir. Teknolojisi yüksek fiyatı yüksek olan ürün alıyorsunuz. Arkadaşlarım mesela ne televizyon. Şu an bir televizyon 09-10 1000 tl var, 15000 tl ye 20000 tl bile var. bir tane televizyon alıyorsunuz, daha doğrusu size aldırıyorlar.

Aldattıktan sonra bu televizyonu 21 ise 18.000 lira 17000 lira geri satış yapıyorlar. Bunun için de sizden bir komisyon bedeli alıp geri kalanını senetle taksit taksit ödemenize olanak sağlıyorlar. Danışmanlık firmalarının sicili bozuk olanlara. Nakit taksitli nakit bulma yöntemlerinden bir tanesi budur, ikinci yöntem den bahsediyorum. Şimdi size ikinci yöntem ise faturalı hatlar üzerinden sağlığını arkadaşlar faturalı hattınız varsa özellikle altay yılın üzerinde bir web fatura ödemenizi düzenli bir şekilde yaptı. İseniz sizin bir puanınız oluşur. Arkadaşlar bu konuda gidip sizde hiç fark etmez. Turkcell, vodafone avea hiç farketmez gidin benim faturalı hat puanı nedir diye sorun size söylerler. Adınızı puanınıza göre tanımlı bir cep telefonu çıkıyor.

Biliyoruz Cep telefonları 12000 liraya kadar var işte 8000 15000 tl’ye kadar çıkıyor. Bu cep telefonlarının size taksitli olarak alma olanağı sağlar. Bunu aslında siz de yapabilirsiniz. Yani gidin herhangi bir fatura hattınız varsa değilim. Ben taksitli olarak hattımın üzerinden telefon almak istiyorum. Alın almış olduğunuz hani diyorlar ya kapalı kutu diye kapalı kutu olarak satıp. Nakit paranızı siteniz bozuk da olsa bakın kredi notu ayrı kredi notu sitenizi bankası cildinizi kapsar. Halk puanınız ayrılır. Bunların ikisini birbirinden ayırmak lazım. Halk puanınız eğer olumlu ise bunu da düzenli fatura ödemenize bağlı. 6 ay 8 ay bir izlenim ödemenizi sağladıysa gün kapalı kutu olarak telefonunuzdan aynı baya dahi bunu verebilirsiniz, atıyorum. 1000 liraya aldığınız işte iphone bilmem ne isteriz verin. 9500 lira taksitle olarak geliyor değil.

Danışmanlık firmalarının herhangi bir yerde çalışan ve çalışmayan kişiler sicili bozuk ise nakit olanın taksitli bir şekilde sağladıklarını, yöntemlerin ikisi de budur. Bunun haricinde hiçbir yöntem veya yol yoktur. Arkadaşlar kesinlikle bundan dolayı kesinlikle bu yazıyı ben sizin takipçilerim için çok soru geldiği için çekiyorum. Kesinlikle bundan dolayı eğer siz ediyorlarsa buyursun ikisinden haricinde bankadan kredi çıkaracağız diye. Kanmayın arkadaşlar peşin olarak komisyon ödemesi kesinlikle yapmayın derim ben size evet, türkiye’nin en büyük finansman sitesine sahip olduğumuz için çok çok mutluyum.

Yorum Yaz

88 − = 80