Güvenli Ticaret Findeks Ticari Üyelik Nasıl?

Güvenli Ticarette Bol Kazanç Findeks Ticari?

Ahmet bey geçtiğimiz yıl bir hayalini gerçekleştirdi. Kendi mahallesinde bir dükkan tuttu ve mahallesi’nde eksik olduğunu düşündüğü bir nalbur dükkanı açtı. Gayet iyi gidiyor. Ahmet bey şimdiden işini büyütmek için uygun bir kredi alma planı yapmaya başladı bile. Önümüzdeki günlerde de yakınlarda çeşitli inşaatları bulunan bir inşaat şirketiyle baya yüklü bir anlaşma yapacak gibi görünüyor. Inşaat şirketi sahibi harun bey, ilk mal alımı karşılığında ödemeyi 6 ay vadeli çekle yapmayı önerdi. O dönem ahmet bey hızla cep telefonundan Findex mobil uygulamasına giriyor.

Önceden Findex üye olduğu için giriş yaptıktan sonra çek raporları üzerinden elindeki çeki kare kodu okutarak sorguluyor. Üstelik karekodlu çek raporu alabilmek için herhangi bir ek onay alması gerekmiyor. Rapor oluştuğunda önce çek bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediyor. Bitmedi. Çek keşidecinin geçmiş çek ödeme performansına bakıyor. O da ne ileri vadeli çeklere ilişkin adet ve tutar bilgilerini bile görüyor. Findeks ticari hayatı güvence ve anlık karar alma süreci hızlanıyor.

Güvenli Ticaret Findeks Ticari Üyelik Nasıl?Şimdi de iş yapmayı düşündüğü şirketin bankalarla olan ilişkisini görmek istiyor. Öyle ya bu işi yapabilmek için Ahmet bey’in sipariş vermesi, çeşitli yatırımlar yapması gerekecek. Bakalım bu müşteri gerçekten de ödemelerini düzgün yapan, ticari hayatında güvenilir biri. Evet, ahmet bey iş yapmayı düşündüğü şirketin güvenilir olduğundan emin olmak için risk raporunda sorguluyor, harikasını zannettim. Edindiğiniz bu raporlar işinize çok yarayacak.

Ahmet bey bu bilgiler oluşturulurken ülkemizdeki bütün bankalar ve diğer finans kuruluşlarından alınan kredi kullanım ve ödeme performansı verilerinin kullanıldığını bilmenizi isteriz. Ahmet bey risk raporunu aldı ve detaylı bir şekilde inceliyor. Risk raporunun içinde çalışmayı düşündüğünüz şirketin. Bankalar leasing ve faktoring şirketleri dahil tüm finans kurumlarındaki kredi limitlerini, borçlarını ve ödeme alışkanlıklarını kontrol ediyor.

Harika bir de unutmadan hatırlatalım Findex ülkemizin önde gelen 9 bankasının kurduğu kredi kayıt bürosu tarafından oluşturulmuş bir hizmet Findex yoluyla edindiğiniz güvenli ticaret yapmanıza yarayacak olan bütün bu bilgiler. Tamamen yasal ve güvenilir bir şekilde sizlere sunuluyor. Findeks ile ihtiyaç duyduğunuz finans bilgileri bir tık ötenizde böylelikle nakit akışınızı kontrol edebilir. Güvenli ticaretin keyfini çıkarabilir. Finansal hayatınızda çok daha kolaylıkla gönderebilirsiniz. Güvenli ticarette bol kazançlar dileriz.

Yorum Yaz

88 − = 83