Findeks’e Nasıl Üye Olunur? – Findeks Üye Olma

Findeks’e Nasıl Üye Olunur? – Findeks Üye Olma

Findeks e bireysel üye olmak için findeks mobil uygulamasını açarak bireysel tıklayın yeni üyelik adımını tıklayın. Açılan ekranda kişisel verilerin korunması hakkında bilgi formu nu okuyarak onayınızı belirtir. Sonrasında TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi, cep telefonu numaranızı ve e posta adresinizi girin findeks in size özel fırsatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim tercihiniz ile bildirim almak istediğiniz kanalları belirtin. Üyelik sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra devam’a tıklayın.

Findeks’e Nasıl Üye Olunur?   Findeks Üye OlmaKimlik teyidi için açılan ekranda nüfus cüzdanı ya da ehliyet seçeneklerinden birini tıklayın. Sonrasında güvenlik sorusunu seçerek yanıtını belirtin. Kimlik tespitinin ardından sık kullanılan banka veya kredi kartınızın ilk 6 ve son 4 hanesini girerek devam a tıklayın. Bilgileriniz doğrulandıktan sonra açılan pencerede şifre gönderi tıklayınız. Cep telefonunuza gelen 6 haneli şifreyi girin şifreyi girdikten sonra açılan ekranda. Parolanızı belirleyin ve güvenlik resminizi seçin. Tebrikler findeks üyeliğiniz başarıyla oluşturuldu.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra findeks giriş yapmak için giriş ekranında TC kimlik numaranızı ve belirlediğiniz parolanızı girin. Ardından cep telefonunuza gelen 6 haneli şifreyi girin findeks dünyasına hoş geldiniz ilk kullanımınızda findeks mobil’de 3 gün ücretsiz deneyimleyebilirsiniz. Findeks kredi notunuzu tüm bankalardaki kredi ve kredi kartı borç limit bilgilerinizi. Ödeme performansınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz

+ 84 = 91