Findeks Uyarı Hizmeti Nedir Ne İşe Yarar?

Findeks Uyarı Hizmeti Nedir Ne İşe Yarar?

Hayatımız hep bir telaş içinde geçiyor. Her şeye yetişmemiz inse imkanı yok. Sabah yoğun trafikte işe koşturuyoruz. Gün içinde toplantı ve telefon trafiği, iş yoğunluğu, akşam mesaisi derken bir bakmışsınız gün bitiyor evdeyse yapacak işlerimiz bir türlü bitmiyor. Peki bu koşuşturma içinde sizin yerinize kredi ve kredi kartlarınızın borçlarını, limitlerinizi, kredi notunuzu takip eden ve size uyarılar gönderecek bir uygulama olsa ne güzel olur değil mi?

Findeks Uyarı Hizmeti Nedir Ne İşe Yarar?O zaman size harika bir haberimiz var. Findex uyarıyla finansal hayatınızda takip etmeniz artık çok daha kolay. Nasıl mı uyarı hizmeti sizin yerinize findeks kredi notunuzu, bankalardaki kredi ve kredi kartı limitinizi borcunuzu ve adınıza yapılan tüm kredili ürün başvurularınızı takip ediyor. Tüm bu bilgiler için sms veya e posta ile bilgi veriyor. Sizde findeks uyarı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Örneğin findeks kredi notunuz belirlediğiniz. Puanın üzerine çıktığında veya altına indiğinde bu değişimden haberdar olabilirsiniz. Kredili ürünlerinizin toplam borcu, belirlediğiniz tutarın üstüne çıkarsa bildirim alabilirsiniz.

Böylelikle harcamalarınızı yönetebilirsiniz. Kredi ve kredi kartı ödemelerinizde ki gecikmeleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Dahası, adınıza yapılan kredi başvurularında an haberdar olabilirsiniz. Sizin yapmadığınız bir başvuru olduğunda bankanızı arayabilir. Olası sorunların önüne geçebilirsiniz. Hayatın koşturması içinde kredili ürünlerinizi kolayca takip etmek istiyorsanız, findeks uyarı tam size göre.

Yorum Yaz

54 − 46 =