Findeks Uyarı Hizmeti Nedir? Findeks Uyarı Hizmeti’ni Nasıl Kullanılır?

Findeks Uyarı Hizmeti?

Findeks finansal hayatımızdaki birçok önemli değişiklikten kolayca haberdar olabilirsiniz. Nasıl mı findeks.com a giriş yap? Uyarı hizmeti sekmesine tıklayın. Uyarı tanımlamalarına tıklayarak bildirim ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Borcunuz belirlediğiniz tutarın altında ya da üstünde ise findeks ten uyarı alırsınız. Uyarı tanımlamaları da limitler toplamını belirlediğiniz miktarda aktive edip indeksi uyarıda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Kredi notunuz belirlediğiniz bir sınırın altında ya da üstünde kaldığında filmdeki size uyarı, sms’i ya da e posta ileti eğer adınıza bir başvuru yapılırsa.

Findeks size bir bildirim göndeririz. Bildirim tercihinizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Yeni ürün açılışı kutucuğu işaretlerseniz bankalarda adınıza yeni bir kredili ürün açılması durumunda endeks, kısa süre içinde size uyarı bildirimde bulunur. Adınıza kaç adet kredi ve kredi kartı başvurusu yapıldığını, uyarı hizmetindeki ilgili kutucuğu işaretleyerek öğrenebilirsiniz. Tanımlamalarını yaptıktan sonra uyarılarınızı ile ilgili gelecek bildirimleri buradan görüntüleyebilirsiniz. Tüm tanımlamaları yaptıktan sonra bildirimlerinizi ister istemez ster e posta ile alabilirsiniz.

Findeks Uyarı Hizmeti Nedir? Findeks Uyarı Hizmeti’ni Nasıl Kullanılır?Findeks Uyarı Hizmeti’ni Nasıl Kullanırım?

Uyarı Findeks kredi notunu ses kredi kredi kartı limitiniz, borcunuz ve adınıza yapılan kredili ürün başvurularını takip ederek size sms veya e posta ile bilgi verir. Uyarı ile tüm bankalardaki kredi ürünlerinizi toplu olarak takip ederek limit ve borçlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Findeks hesabınıza giriş yapmak için findeks.com adresinden giriş yap adına tıklayın ve bireysel i seçin açılan pencerede TC kimlik numaranızı. Ve parolanızı girdikten sonra devam butonuna tıklayın. Findeks hoş geldiniz.

Uyarı hizmetine tıklayarak uyarı tanım ekranına ulaşabilirsiniz. Şimdi uyarının sizin için takip etmesini istediğiniz koşulları belirleyebilirsiniz. Öncelikle bankalardaki borç ve limit bilgileriniz için takip edilmesini istediğiniz tutarı belirleyin. Örneğin borç tutarınızın 1000 tl’nin üzerinde limitler toplamanız ınsa 3000 tl’nin altında olması durumunda. Uyarı bildirimlerini alacak şekilde kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Kredi notunuzu yakından takip etmek için kredi notunuz 1700 e ulaştığında bildirim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Gecikme uyarısı seçeneği ile bankalardaki kredi kartı ve kredi ödemelerinizi de gecikme olduğunda bildirim alabilirsiniz. Son olarak bankalarda sizin adınıza kredi kredi kartı ürün açılışı olduğunda ya da bu ürünler için başvuru yapıldığında bilgi almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede sizin yapmadığınız bir başvuru hakkında bildirim aldığınızda bankanızla iletişime geçerek aksiyon alabilirsiniz. Uyarı kriterlerinizi belirledikten sonra ayarları adımından gerçekleşen kriterlerin izin hangi yolla iletilmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Bunun için telefon numarası veya e posta bilgilerinizi girerek kaydet butonuna basmanız yeterlidir. Uyarı kriterlerinizi belirledikten sonra size iletilen bildirimleri uyarılar adımından kolayca takip edebilirsiniz. Uyarı almak istediğiniz kriterler gerçekleştiğinde tercihinize göre e, posta veya sms iletilecektir.

Yorum Yaz

67 − 59 =