Findeks Ticari Üyelik Nedir? – Nasıl Ticari Üye Olunur ?

Findeks’e Neden Ticari Üye Olmalıyım Findeks Ticari?

Findeks türkiye’nin önde gelen 9 bankasının ortaklığı ile kurulan kredi kayıt bürosu tarafından oluşturulmuş reel sektör ve bireylere özel ürün ve hizmetlerin yer aldığı finansal hizmet platformudur. Findeks ile şirketimizin finansal durumunu yönetmek daha güvenli bir ortamda ticaret yapmak ve gelirinizi artırmak şimdi çok daha kolay.

Tek yapmanız gereken Findex e ücretsiz üye olduktan sonra size sunulan ürün ve hizmetlerden faydalanmaya başlamanız. Şahıs şirketi sahibi iseniz mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden bireysel üyelik işlemi ile üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Anonim ya da limitet şirketi sahibi iseniz web sitesi üzerinden ticari üyelik seçeneğini seçerek veya bir banka şubesine giderek üyelik işlemlerinizi başlatabilirsinizFindex.com da sizden istenen firma bilgilerini hesap yöneticisi, imza yetkileri gibi bilgileri sisteme girmeniz ve sözleşmeyi okuyup onaylamanız gerekir. Bu bilgiler resmi kurumlardan doğrulanır ve başvurunuz.

Sisteme kaybolur. Sonrasındaysa gerekli belge ve bilgileri hazırlayıp banka şubesine başvurarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Findeks üyelik süreçlerini tamamladığınızda Findex hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu hizmetler neler mi? Findeks ticari hayatımızın sağlıklı bir şekilde sürebilmesi, nakit akışınızın dengede olması ve alacak risklerini daha iyi yönetmenizi sağlayacak çeşit çeşit bilgi ve raporu size sunar. Örneğin birlikte çalışmayı düşündüğünüz bir şirketin izniyle bankalarla veya diğer finansal kurumlarla ilişkilerini gösteren bir risk raporu edinebilirsiniz.

Findeks Ticari Üyelik Nedir?   Nasıl Ticari Üye Olunur ?Risk raporu ile şirket yada kişilerin bankalara olan kredi ilişkileri üzerinden kredi notunu öğrenebilir. Ödeme performansını ve son 5 yıl içinde ödenmiş gecikmiş kredilerin görüntüleyebilirsiniz. Özellikle çek ile ödeme kabul edeceksiniz. Karekodlu çek raporu ile anlık ticari kararlarınızı güvenle alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken. Findeks mobil uygulamasını kullanarak çek üzerindeki karekodu okutmak, üstelik karekodlu çek raporu alırken keşideci den herhangi bir ek onay alınmasına gerek yoktur. Kare kodu okutun da çek bilgileri finansal kurumlardan sorgulanarak size sunulur. Böylece çek üzerindeki bilgilerle sistemleri karşılaştırabilir.

Dolandırıcılık ve tahrifat durumlarına karşı güvende olabilirsiniz. Karekodlu çek raporu ile çek keşidecinin geçmiş çek ödeme performansını öğrenebilir. Hatta ileri vadeli çeklere ilişkin adet ve tutar bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. E malum. Sözün senet olduğu günler geride kaldı ve karekodlu çek hizmetimiz sayesinde karşılıksız çek oranı 2017 yılında yüzde 44 oranında azaldı. Eğer teminat mektubu ile çalışıyorsanız aldığınız mektubun geçerli ve güncel olup olmadığını anlamak istediğinizde teminat mektubu durum sorgulama hizmetini kullanabilirsiniz. Böylece bankadan anlık olarak alınan güncel bilgilerle kendinizi ve şirketinizi güvence altına alabilirsiniz. Daha güvenilir bir ortamda ticaret yapabilmeniz için hazırlanan bütün bu hizmetler.

Findeks ile elinizin altında ticaret yapacağınız firma veya kişilere ait finansal bilgileri öğrenmek ya da kendi ödeme performansını ve güvenilirliğini xi ticari ilişkide bulunduğunuz kişilere göstermek için Findex kullanabilirsiniz. Findeks uzmandır türk finans sektöründen derlediği bilgilerle uluslararası standartlarda ürün ve hizmetleri, uzman kadrosu ve alt yapısıyla size sunar, Findex güvenilirdir. Findeks sahip olduğu dünyanın en gelişmiş kimlik doğrulama yapılarından biri ile size benzersiz bir hizmet sunar. Izin verilenler dışında hiç kimse Findex üzerinden bilgilerinize erişemez. Örneğin risk raporu ve çek raporu ile sunulan bilgilere sizin izniniz olmadan ulaşılamayacağı gibi. Sizle çalışmayı düşündüğünüz kurum ve kişilerin raporunu almak istediğinizde sms’le onay alınarak rapor üretilmektedir. Üstelik Findex üyelik ücretsizdir. Üye olduktan sonra ihtiyacınız olan paketleri satın alabilir. 07:24 hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizde Findex üye olun Findex in hizmetlerinden yararlanmaya başlayın. Şirketinizi çok daha güvenli bir ticaret ortamında büyütün.

Yorum Yaz

35 + = 37