Findeks Takipçi Nedir Nasıl Kullanılır?

Findeks Takipçi Nedir Nasıl Kullanılır?

Ne takipçi hizmeti kimlik, iletişim ve finansal bilgilerinizi tüm dünyada sanal ortam üzerinde düzenli olarak tarar. Bilgilerinizin güvenli olmayan internet sitelerinde bulunması halinde ise sms ve e posta yoluyla sizi bilgilendirir. Örneğin kredi kartı bilgileriniz sizden habersiz kopyalandığında ve güvensiz bir e ticaret sitesinde kullanılmaya çalışıldığında bu hizmet sayesinde işlem şüpheli bir hareket olarak algılanıp size anında bilgilendirme yapılması sağlanır. Bu hizmet sayesinde şüpheli hareketler kontrol altına alınıp elektronik takip ve anında bilgilendirme yapılır.

Takipçi hizmetinin size gönderdiği uyarı mesajının akabinde e posta şifrenizi değiştirebilir, kredi kartı bilgilerinizi yenileyebilir ve. Kişisel güvenliğinizi tekrar sağlayarak oluşabilecek kimlik hırsızları ve finansal zararlının önüne geçebilirsiniz. Burada ön plana çıkan en önemli konu sadece yaygın kullanılan internet siteleri değil.

Çok az kişinin bildiği ve darp edilen şüpheli faaliyetleri olan sitelerinde takipçi hizmetinin araştırma kapsamında olmasıdır. Sadece 5 dakikanızı ayırmanız yeterli. Öncelikle Findex.com veya Findex mobil uygulaması üzerinden ücretsiz üye olmalısınız. Sonrasında üyelik girişi yapıp takipçi hizmeti ya da bu hizmeti içeren paketlerden birini seçebilirsiniz. Takipçi hizmetine ait sayfada takip edilmesi istenen bilgilerin girişini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Findeks Takipçi Nedir Nasıl Kullanılır?Takipçi Hizmetinin Sağladığı Avantajlar?

Meb şimdi devir değişti. Eskiden evden yaptığımız pek çok ödemeyi hatta alışverişlerimizi artık internetten yapıyoruz. Hal böyle olunca da pek çok sitede kimlik, iletişim ve kart bilgisi gibi birçok bilgilerimizi paylaşıyoruz. Findeks takipçi hizmeti online dünyadaki kimlik, iletişim ve finansal bilgilerinizi kontrol altında tutarak şüpheli bir durumda hemen sizi haberdar ediyor. Şöyle anlatayım, yurtdışına 80 çıkanlar iyidir. Kredi kartı kullanmaktan hep çekiniriz. Kartımız kopyalanacak mı? Başka birinin ellerine geçecek endişesi yaşarız. Burada Findex in takipçi hizmeti sayesinde internette bulunursa bana haber verilmesini istediğiniz kredi kartı numaraları tüm dünyadaki internet sitelerinde tamamlanabiliyor. Kredi kartı bilgilerimi benden habersiz kopyalandığında veya güvensiz bir e ticaret sitesinde kullanılmaya çalışıldığında bu hizmet sayesinde işlem şüpheli bir hareket olarak algılanıp bana sms ve e posta yoluyla anında bilgilendirme yapılıyor. Aynı şekilde kimlik ve iletişim bilgilerini de sisteme tanımlandı. Internette şüpheli yerlerde bulursa bana haber verecek kaldık. Anlayacağınız içim rahat.

Uyarı Hizmetinin Sağladığı Avantajlar?

Meb, son dönemde işler iyice arttığı için kredi kartları, krediler, kredili mevduat hesapları derken birçok bankayla aynı anda çalışmaya başladım. Haliyle takip etmekte çok zorlanıyordu. Birde artık hayatımızda kredi notu girdi. Yüksek tutmak avantajlarından yararlanmak lazım işte tam burada filmdeki hizmeti koştu, imdadıma kredi notum belirlediğim puanın altına düştüğünde bankalardaki kredi kartı borçlarını limitlerin belirlediği tutan üstüne çıktığında. Ya da ödemelerin geciktiğini de hem cep telefonuma hem de e posta hesabına bildirim geliyor. Benim adıma herhangi bir kredi veya kredi kartı başvurusu yapıldığı anda da Findex bunu bana bildiriyor. Bu hizmeti çok iyi düşünmüşler.

Not Danışmanım Hizmetinin Sağladığı Avantajlar?

Ne Findex risk raporu ile kredi notumu öğrendikten sonra notunu yükseltmenin yollarını aramaya başladım. Burada devreye Findex not danışmanım girdi Findex not danışmanım hizmeti ile kişiye özel öneriler sunuluyor. Kredi notunu nasıl yükseltilebileceği ne dair tavsiyelerde bulunuyor. Bu hizmetten faydalanmak için önce kendisini uzman danışmanlar tarafından aranmak istediğiniz tarih ve saate randevu aldım. Aramadan önce sen hatırlatma yapıldı. Not danışmanı benim finansal performans raporu inceleyerek kredi notunun neden düştüğünü nasıl yükseltilebileceği dair öneriler verdi. Önerilerini uyuyorum ve kredi notundaki artışın görmek beni mutlu ediyor.

Yorum Yaz

15 − = 10