Findeks Paketleri : Hangisi Sizin İçin Uygun ?

Premium Paketi Kimler Seçmeli Findeks Bireysel Paketler?

Internetten alışveriş yapmayı seviyorum. Bu yüzden dijital alemde güvende olayım diyorsa aynı zamanda kredi notumu koyayım ya da notumu yükselttim diyorsan premium paketini tercih etmelisin. Çünkü bu pakette klasik pakete ek olarak hem takipçi hem de not danışmanım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Takipçi ile kimlik, iletişim ve finansal bilgilerini kaydetme durumunda bilgilerin sürekli taranır, güvenli olmayan ortamlarda bulunması halinde sana hızla bilgi verir. Not danışmanım da uzmanlardan tavsiyeler alarak kredi notunu nasıl yükseltileceğini ya da nasıl yüksek tutacağını öğrenebilirsin.

Unutma ki kredi notunun iyileşmesi için zamana ihtiyaç vardır. Danışmanlarımız kredi notunu nasıl iyileştireceğini, ilgili sana özel önerilerde bulunur. Cem bey ve ebru hanım da premium paketi tercih ettiler. Düğün öncesi nakit ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi paketim bu olduğuna karar verdiler. Gördüğün gibi findeks bireysel paketler in birçok özelliği var. Eşe dosta bankacıya sorarak vakit kaybetme derim. Gerçek cevabı almak istiyorsan ve kafamda karışmasın diyorsa Findeks in bireysel paketlerine başvurabilirsiniz. Finansal hayatını daha doğru yöneterek yüzün hep gülsün istiyorsan. Findeks e hemen üye ol.

Findeks Paketleri : Hangisi Sizin İçin Uygun ?

Gold Danışmanlık Paketini Kimler Seçmeli Findeks Bireysel Paketler?

Eğer online alışveriş yapmıyorum veya yapsam da önceliğim düşük olan kredi notunu yükseltmek diyorsan gol danışmanı paketini tercih etmelisin. Çünkü klasik pakete ek olarak bu pakette not danışmanım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Peki gol danışmanlık paketinin hizmetleri nelerdir? Not danışmanım var, uzmanlardan tavsiyeler alarak kredi notunu nasıl yükseltilebileceği mi ya da nasıl yüksek tutacağını öğrenebilirsin. Unutma ki kredi notunun iyileşmesi için zamana ihtiyaç vardır. Danışmanlarımız kredi notunu nasıl iyileştireceğini ilgili sana özel önerilerde bulunur. Gördüğün gibi Findeks bireysel paketler in birçok özelliği var. Eşe dosta bankacıya sorarak vakit kaybetme derim. Gerçek cevabı almak istiyorsam ve kafamda karışmasın diyorsa Findeks bireysel paketlerine başvurabilirsiniz.

Gold Takipçi Paketini Kimler Seçmeli Findeks Bireysel Paketler?

Online alışveriş yapıyorsan dijital alemde kimlik ve kart bilgilerini korumak istiyorsan gol takipçi paketini tercih etmelisin. Çünkü bu pakette klasik paketlere ek olarak takipçi özelliğinden yararlanabilirsiniz. İzninin dışında kredi, kartın, mail, adresin ve hatta telefon numaran kullanıldığında haberdar olursun. Takipçi ile kimlik, iletişim ve finansal bilgilerini kaydetme durumunda bilgilerin sürekli taranır, güvenli olmayan ortamlarda bulunması halinde. Sana hızla bilgi veriyor. Kerim de gaulle takipçi paketini tercih ettiği için artık gönül rahatlığı ile online alışveriş yapabiliyor. Gördüğün gibi findeks bireysel paketler in birçok özelliği var. Eşe dosta bankacıya sorarak vakit kaybetme derim. Gerçek cevabı almak istiyorsan ve kafam karışmasın diyorsa Findeks bireysel paketlerine başvurabilirsiniz. Finansal hayatını daha doğru yöneterek yüzün hep gülsün istiyorsan Findeks e hemen üye ol.

Findeks Klasik Paketi Kimler Seçmeli Findeks Bireysel Paketler?

Fiyat nakit ihtiyaçları için kredi kullanmak istiyorsun. Yoksa araba kiralama mı gerekiyor?

Ya da yeni bir cep telefonuna ihtiyacım var. Örnekler saymakla bitmez. Günlük hayatında pek çok alım satım ve kiralama işleminde şirketler kredi notunu öğrenir ve ona göre karar verirler. Kredi notunun yüksek olması alışverişlerinde gönlünün rahat olmasını sağlar. Kredi notu hesaplanırken mevcut hesap borç durumu ödeme alışkanlıklarının kredi kullanım yoğunluğu ve yeni kredili ürün açılışların gibi pek çok veri analiz ediliyor. Bu nedenle bugün yapmadığın ödemenin etkilerini yıllar sonra.

Tam da kredi çekmek istediğinde görebilirsiniz. Bugünden finansal hayatını doğru yönetmek istersen Findeks sana yardımcı olacak ürün ve hizmetlerle her zaman yanında. Endekse ücretsiz üye olarak ilk adımı hemen atabilirsin, ister akıllı telefonuna uygulamayı indir ister bilgisayarındanfindeks.com üzerinden üyelik işlemlerini başlat üye olduktan sonra ihtiyacına uygun paketi seçerek Findeks ürün ve hizmetlerinden yıl boyunca yararlanabilirsiniz. Sana kısaca Findeks bireysel paketleri ile ilgili bilgi vereyim. Klasik gol, takipçi, gol danışmanlık ve premium olmak üzere 4 ayrı paket mevcut.

Her pakette ihtiyacını karşılayacak farklı özellikler var. Kredi notunu bilmek borçlarını daha detaylı takip etmek veya finansal hayatını düzenli kontrol etmek istiyor. Sen klasik paketi tercih etmelisin. Findeks klasik paketinde herkesin ihtiyacını karşılayacak ve hayatını kolaylaştıracak birçok ürün mevcut. Bu pakette kredi notu, risk raporu ve uyarı hizmetinden faydalanabilirsin. Peki nedir bu hizmetler Findeks kredi notu, bireysel nitelikli tüm kredi ve kredi kartlarına ait limit risk ve geçmiş ödeme verileri üzerinden.

Günlük olarak hesaplanır risk raporu kredi notu bilgilerini de içeren bankalar ve tüm finans kurumlarıyla finansal ilişkin görüntülemenizi sağlayan rapordur risk raporu ile son 5 yıl içinde bankalardaki açık kapanmış kart bilgilerini konut ve tüketici kredisi gibi tüm finansal kurumlardan kullanmış olduğu bireysel kredilerdeki ödeme geçmişini ve taksit tutarı gibi detaylı bilgilerini tek bir rapor üzerinden görebilirsin. Uyarı hizmeti ile kendi belirleyeceği kurallar üzerinden otomatik bildirimler alabilirsiniz.

Mesela bilgim dışında adına kredi başvurusu yapıldığında bankalardaki toplam borcun belirttiğim tutarı açtığında veya farkına varmadan kredi ya da kart ödemeyi unuttuğun da bildirimler alabilirsiniz. İzlemeyle Findeks hizmetlerini tek bir yönetim ekranından takip edebilirsin. Böylece finansal hayatında gerçekleşen değişimlere daha kolay hakim olabilir ve gerekiyorsa hızla müdahale edebilirsin. Gördüğün gibi Findeks bireysel paketler in birçok özelliği var. Eşe dosta bankacıya sorarak vakit kaybetme derim. Gerçek cevabı almak istiyorsan ve kafamda karışmasın diyorsa, Findeks in bireysel paketlerine başvurabilirsiniz. Finansal hayatını daha doğru yöneterek yüzün hep gülsün istiyorsan Findeks e hemen üye ol.

 

Yorum Yaz

− 3 = 3