Findeks Mobil Parolamı Unuttum Nasıl Güncelleyebilirim?

Findeks Mobil Parolamı Unuttum Nasıl Güncelleyebilirim?

Findeks mobil den parolanızı yenilemek çok kolay. Nasıl mı findeks uygulamasını açarak bireysel butonuna basın parolamı unuttum. A tıkladıktan sonra TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi girin ve devam butonuna basın. Sisteme kayıtlı olan cep telefon numaranız gün celse devamı basarak ilerleyin. Eğer cep telefon numaranızın güncel olmadığını düşünüyorsanız başka bir telefon numarasını kullanıyorum a tıklayın. Telefonunuzu değiştirmek için aktif telefonunuzu ve güvenlik teyidi için sık kullandığınız kartınızın ilk 6 ve son 4 hanesini girebilirsiniz.

Findeks Mobil Parolamı Unuttum Nasıl Güncelleyebilirim?Cep telefonunuza gönderilen 6 haneli şifre ekin, cep telefon numaranız güncellendi. Şimdi şifreyi girdikten sonra açılan ekranda yeni parolanızı belirleyin. Tebrikler parolanızı başarıyla güncel dediniz. Şimdi findeks mobil‘de girme zamanı. TC kimlik numaranızı ve belirlediğiniz parolayı girdikten sonra giriş yap butonuna basın.

Cep telefonunuza size özel gönderilen 6 haneli şifreyi girin, işte bu kadar kolay findeks dünyasına hoş geldiniz ilk kullanımınızda findeks mobil 3 gün ücretsiz deneyimleyebilirsiniz. Findeks kredi notunuzu tüm bankalardaki kredi ve kredi kartı borç limit bilgilerinizi ödeme performansınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Findeks Mobil’e Nasıl Giriş Yaparım

Findeks mobil’de bireysel giriş yapmak için findeks mobil uygulamasını açarak bireysel butonuna tıklayın. TC kimlik numaranızı ve parolanızı girdikten sonra giriş yap butonuna basın. Cep telefonunuza gönderilen 6 haneli şifre 2000 işte bu kadar kolay findeks dünyasına hoş geldiniz ilk kullanımınızda findeks mobile 3 gün ücretsiz deneyimleyebilirsiniz. Findeks kredi notunuzu tüm bankalardaki kredi ve kredi kartı borç limit bilgilerinizi. Ödeme performansınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Tabiî.

Yorum Yaz

41 + = 45