Findeks E-Teminat Mektubu Şablon Onay – Red – Silme?

E-Teminat Mektubu Ekranları Şablon Onay – Red – Silme?

Eklenen şablon onayının yapacak kullanıcı sisteme giriş yapar ve yan menüde yer alan diğer şablon işlemleri ekranına giriş yapan ekranda uygun seçimlerle filtreleme yapılarak eklenen şablonlar listelenir. Onay ret işlemleri bu ekran aracılığıyla yapılır. Onaylanacak şablon detay butonu ile görüntülenerek şablon indir seçeneğiyle içeriği incelenebilir.

İndirilen şablon tıklanarak açılır. İlgili metin incelendikten sonra kapatılır, geri döndü ve diğer şablon işlemlerin listesine dönülebilir. Şablon silme işlemi de diğer şablon işlemleri alt menüsünden yapılır. Menüde uygun seçimlerle şablon listeleme yapıldıktan sonra. Lisede silinmesi istenen şablon kaydının yanındaki sil butonuna basılarak şablon silinebilir.

Findeks E Teminat Mektubu Şablon Onay   Red   Silme?Sil işlemi de yine tehdit mesajıyla çalışıp teyit sorusuna cevaben, evet seçildiğinde şablon sistemden kaldırılır, işlem yapmadan çıkmak için kapat butonu ile kapatılabilir? Muhatap yetkilisi tarafından silmek ya da eklenmek istenen şablon için ikinci yetkili onayı da bu adımdan yapılır. Menüde uygun seçimlerle şablon listeleme yapıldıktan sonra.

Onay butonu tıklanır. Bu işlemde yine teyit mesajı ile çalışır. Teyit sorusuna cevaben, evet seçildiğinde şablon sistemden kaldırılır, işlem yapmadan çıkmak için kapat butonu ile kapatılabilir? Muhatap yetkilisi tarafından silinmek ya da eklenmek istenen şablon için ikinci yetkili onayı kısmında reddedilmek istenirse ret butonu tıklanır.

Bu işlemde yine teyit mesajı ile çalışır. Teyit sorusuna cevaben evet seçildiğinde şablon sistemden kaldırılmaz. İşlem yapmadan çıkmak için kapat butonu ile kapatılabilir. E teminat mektubu ekran kullanımıyla ilgili kullanım kılavuzunu her zaman kullanabileceğini hatırlatır. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için 440 0445-52 nolu findeks iletişim merkezinden ya da iletişim et findeks.com e posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

15 − = 6